לכל אדם ניתנה הזכות והיכולת לחשוב ולהחליט בזכות עצמו

לכל אדם ניתנה הזכות והיכולת לחשוב ולהחליט בזכות עצמו

לכל אדם ניתנה היכולת לחשוב בזכות עצמו, לא משנה אם מדובר על המזון אותו אנחנו מכניסים לפה, חיסון, טיפול רפואי, בחירות לכנסת. לכולנו ניתנה היכולת לעשות בדיקות ובחירות מושכלות.

פתאום הגיע לעולם חיסון חדש, עקב מחלה ויראלית/שפעת, תקראו לזה איך שאתם רוצים, ואנשים לא עוצרים לבחון את העובדות, לבדוק את הממצאים. אנחנו רואים הרבה סיפורים שאנשים הולכים כעיוורים אחרי רופאים, אנשי תואר, עורכי דין וכו׳ ומקבלים את סתירת חייהם.

חסר רשלנויות רפואיות בבתי חולים?

חסר טעויות בבדיקות?

חסר אנשים שעקצו אותם במיליוני שקלים?

אני מאמינה בכבדהו וחשדהו. תכבדו, תכבדו כל אדם, תפרגנו לתארים, למחקרים, לעדויות. אל תסגדו, לא אחרי אף אדם ולא אחרי קבוצת אנשים, לא לסגוד לתואר ולא לסגוד לרב, הם בני אדם ואנחנו בני אדם, ובני אדם טועים. וטעות לעולם חוזרת.

לפני שנחזור לנושא, אתן דוגמא מחיי, אני אדם סקרן, חקרן והנה לפני כמה חודשים היה עניין במוסד לימודים שבחרתי בו, העלתי על זה פוסט באחת הקבוצות והתייעצתי, פוסט אנונימי, לא ציינתי בשום אופן את שם המכללה כי אני ממש לא מאמינה בשיימינג. העלתי שאילתה על נושא שנוי במחלוקת ביני לבין מנהלת המכללה. היו תגובות לצידי בעניין, היו תגובות לצד המכללה בעניין. והכי הפריעו לי הם התגובות של ״העיוורים״. אלה שסוגדים לגוף מסוים בלי לבחון את העובדות, (הם הבינו בעצמם באיזה מכללה מדובר) אני לא אומרת שהמכללה בכולה, ברובה לא בסדר, אני רק אומרת שהיו לי סייגים בעניין מאוד ספציפי והעלתי שאילתה בנושא ספציפי מאוד, רציתי להבין האם הדבר מקובל ברוב, מה אנשים חושבים לגבי זה, כי לי זה לא היה נראה הגיוני. לא משנה באמת מה הנושא היה.

הייי הלוו, אני בן אדם חושב, אני לא בכת. והעובדה שאני בחרתי לימודים במוסד מסוים אינו אומר שאני חייבת, צריכה, משותקת למוסד ולהסכים לכל אשר המוסד מחליט. תתעוררו. אנחנו לא בכת, יש לנו זכות בחירה בכל אשר נלך.

יש לנו זכות בחירה אם הגענו לקבל טיפול רפואי ומשהו לא נעים לנו.

יש לנו זכות בחירה אם בחרנו ושילמנו למקום מסוים אך מכל סך החלקים של העסקה, חלק אחד לא מתאים, יש לנו זכות בחירה להעלות את הנושא לדיון.

יש לנו זכות בחירה מול הממשל, מול המוסדות, מול האנשים שקרובים אלינו, מול האדם איתו בחרנו לחיות את חיינו.

ממתי אנשים וויתרו על זכות הבחירה?

אני מרגישה שאנשים פשוט וויתרו על עצמם, הכי מצחיק שאחר כך כשרואים בחדשות או בתוכניות כמו עובדה, תוכנית על ״הכת של גואל רצון״ או ״הכת של אמיש״ וכו… אנשים מזדעזעים, וואו יש על זה כל כך הרבה טירוף. איך הבנות האלו הסכימו? איך? בואו אני אסביר לכם ואני מצטערת אך הרבה אנשים בהרבה קבוצות בוחרים בעצמם לוותר על זכות הבחירה בשביל הזכות להיות חלק ממשהו, להרגיש שייך.

אני שייכת למכללה הזאת, אני חלק מההצלחה שלהם אז אוי ואבוי ואתנגד או אהיה חלק מדיון שלא מסכים עם כל חלקי המכללה.

אני חלק מהכלל, אז אוי ואבוי ותהיה לי דעה על החיסונים, או חלילה למה לי לבדוק בכלל אם זה מתאים לי, אני רוצה את השייכות, אני לא רוצה להרגיש מחוץ לכלל.

אם בממשלה אמרו, אם הרופא אמר, אם המשפטן אמר, אין לי בכלל בשביל מה לבדוק…

אוי ואבוי על כל אותם מאות ואלפי אנשים שהולכים שבי אחרי קבוצה, למען השייכות.

תראו, אני בטוחה שזה משרת אתכם, אותם. בטוחה שאותם אנשים שלמדו במכללה והרגישו צורך להגן על המכללה, עשו זאת כי זה שירת אותם. אחד מהם גם מתפרנס מהמכללה, אז בוודאי שברור כמה זה משרת אותו. האחרים בטח משרת אותם להגן בחירוף נפש על המכללה כי זה מעצים ומחזק את התעודה שלהם.

אותי משרת להגן על האמת, על החופש, על הבחירה, על העצמאות שלי ולכן כשמשהו לא הסתדר לי מול המכללה הבעתי מולם את דעתי וכתבתי גם פוסט אנונימי בפייסבוק שאפילו שם המכללה לא הופיע, בכדי לקבל דעות סטריליות מאנשים ולראות אולי אני טועה, אולי יש דעה נוספת שכדאי שאני אשקול בנושא, לכאן ולכאן.

אותי משרת לשמור על בריאות הגוף שלי יותר מאשר להיות חלק מקבוצה, יותר מאשר להרגיש מקובלת.

תמיד אני חוקרת ומאוד מאמינה בבריאות הטבעית, אני לא אכניס לגופי תרופות אשר אני לא בטוחה ביעילותם, הגיע חיסון חדש. אוקי לא הגעתי אנטי חיסונים ולא אנטי כל חיסון בעולם.

בודקת את העובדות, חוקרת מה מתאים לי

בהתחלה זה היה ככה- איך יכול להיות ששפעת פתאומית הופיעה, שלא הייתה מעולם ומיד פיתחו לה חיסון שבכל תרחיש אחר, לוקח שנים לפתח חיסונים ונוגדנים.

אחר כך זה היה- רגע, השפעת הזאת? היא לא כזאת נוראית. מכירה באופן אישי אנשים ש״חלו״ בה והיו מאומתים.. קצת טעם וריח לא מעבר, אחרים כאבי ראש, קצת חום. אוקי אני מכירה את זה מהשפעת העונתית, ויודעת בוודאות שכל חורף יש אנשים שמתים משפעת.

ואז מחקרים יצאו והמון מתנגדי חיסונים. אני לא מאלה שנשאבות לפייק ניוז. אז התחלתי לקרוא, מתוך מיידעים אמיתיים של ארגוני בריאות ואז-

החיסון הוא לא מאושר קבוע אלא זמני

לחיסון תופעות לוואי

וכו וכו וכו

ויש באמת הרבה ממצאים והרבה מחקרים

ועכשיו זה ככה- היה חיסון ראשון ועכשיו כבר הגענו לשלישי

אנשים מחוסנים נדבקים.

באמת? איפה השכל שלכם? אתם מעבדים את המידע או שהכל עובר מעליכם, או שהכל עובר לידכם. מה הצורך הזה להתעלם לחלוטין מכל זה, ועוד לא התחלתי בכלל לדבר על המחלות האוטאימוניות שהתגלו רק בעקבות החיסונים, בעיות לב ואני ממש לא בקטע של להפחיד אז אשאיר את זה בזה, כמות הנפטרים במחוסנים? טוב די. אם לא הבנתם עד עכשיו, זה רק כי בחרתם ואתם בוחרים לא להבין.

נותר לי רק לאחל לכם, עם ישראל היקר שנה טובה, שנת בריאות והצלחה בכל. ושתבחרו בזכות לבחור מושכל, מה שמתאים לכם בדיוק.

 

אדריאנא מ.עדי

1 thought on “לכל אדם ניתנה הזכות והיכולת לחשוב ולהחליט בזכות עצמו

  1. אדריאנוש ,הוצאת לי את המילים מהפה, ומחזקת כל מילה ומילה שאמרת!! וכל הכבוד לך שאת מוציאה את זה ככה:)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.